Máte pocit, že viete o dobrom regionálnom projekte, o ktorom by sa mali dozvedieť aj ostatní? Prihláste ho do prestížnej súťaže RegioStars Awards do 10. apríla. Európske ocenenie RegioStars Awards chce vyzdvihnúť najlepšie príklady projektov z jednotlivých regiónov a zároveň sa podeliť o pozitívne skúsenosti v oblasti regionálneho rozvoja. Kladie dôraz najmä na originálne a inovatívne projekty, ktoré sú atraktívne a inšpirujúce. Tento rok ocenenie oslávi svoje už 10. narodeniny.


Ak vás vyberie nezávislá porota, budete pozvaní na vyhodnotenie v utorok, 10. októbra tohto roka počas Európskeho týždňa regiónov a miest. Víťazi získajú okrem cien aj certifikát od Európskej komisie a možnosť promo balíčka, ktorý zahŕňa napríklad natočenie videa, prezentáciu v brožúrach a na stránkach Európskej komisie.

Projekty musia byť zadelené do jednej z nasledovných kategórií:
1. Smart inovácie v malých a stredných podnikoch
2. Energetická únia: Opatrenia v oblasti klímy
3. Podpora žien a ich aktívna účasť
4. Vzdelávanie a školenie
5. CityStars: Mestá počas digitálnych zmien

Všetko o konkrétnych podmienkach prihlasovania ako aj prihlasovací formulár nájdete na stránke http://ec.europa.eu/regional_policy/sk/regio-stars-awards/#1. Pre vyplnenie prihlášky sa odporúča najlepšie anglický jazyk, prípadne francúzština alebo nemčina. Ak máte akékoľvek otázky, napíšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Zdroj: ZEK

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com