Aj tohto roku si Vás dovoľujeme pozvať a ponúknuť Vám možnosť prihlásiť Vašu školu do regionálneho kola obľúbenej vedomostnej súťaže pre študentov 2. a 3. ročníka stredných škôl, Mladý Európan 2017. Súťaž sa uskutoční v PIATOK 21. APRÍLA 2017 O 9:00 HOD. (REGISTRÁCIA JE O 08:30 HOD.) v Malej aule Metodicko-pedagogického centra Prešov, ulica Tarasa Ševčenka 3927/11. Víťaz regionálneho kola postúpi do národného kola súťaže.

 

Vyhlásovateľom súťaže je Zastúpenie Európskej komisie v SR, partnerom Úrad vlády SR. Záštitu nad súťažou prevzal predseda vlády SR, pán Robert Fico a podpredseda Európskej komisie pre energetickú úniu, pán Maroš Šefčovič. Regionálne kolo súťaže sa organizuje v partnerstve s MPC Prešov.

Štatút a pravidla súťaže prikladáme v prílohe tohto e-mailu. UZÁVIERKA PRIHLÁŠOK JE 13. APRÍLA 2017 O 24:00 HOD.! Prihlásenie do súťaže sa uskutočňuje elektronickou formou na tomto odkaze: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSchVhVWMmGaVE21eq3Jy1DgXVT2IjRquOWuDptoQjbAbO8ZJg/viewform (prihlásiť treba 1 kontaktnú osobu a 3 súťažiacich študentov)

V prípade akýchkoľvek problémov s registráciou, alebo pri potrebe ďalších informácií nás kľudne kontaktujte telefonicky, alebo e-mailom.

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com